Novinky

23.09.2015 Zajímavé novinky v našem programu

Ahoj, Ahoj nepřehlédněte novinky v podzimním programu zejména upozorňujeme na Moštobraní 2015 a prázdninový výlet do Drážďan.

11.09.2015 Výsledky Městského kola v přespolním běhu

Všichni co výsledky přespoláku napjatě vyhlížíte, tak ve výsledkové části stránek vše zásadní uvidíte.

04.09.2015 mažoretková soutěž

Ahoj, ahoj, Zdravíme všechny příznivce Novoborských Mažoretek. Nahlédnete-li do akcí na říjen, naleznete pozvánku na mažoretkovou soutěž "O skleněnou hůlku". Zaneste si datum do střednědobé paměti a v říjnu neváhejte s návštěvou.

03.09.2015 Českolipský deník o Smetance

Ač se naše komunikační systémy nyní částečně odmlčely a žádné nové video, příspěvek či aktualita za poslední týden vložena není, tak vězte, že na startu nového školního roku nestojíme opodál, nu a dnešní článeček v Českolipském deníku, je malé mediální povzbuzení. Článek najdete v části: Media a historie / Napsali o nás.

Program akcí

O skleněnou hůlku

10.10.2015 Novoborské Mažoretky při DDM Smetanka Nový Bor zvou všechny příznivce na mažoretkovou soutěž "O skleněnou hůlku".

Moštobraní

17.10.2015 V krásném barevném podzimním světě opět řádí veselý živočich, jehož nelze popsat lehce, pouze v jedné větě. Jmenuje se Jabkožrout obecný a letos, snad i do centra našeho města, zavedla ho jeho jablekchtivá cesta. Sledujme společně do parku u kina stopy, které zanechaly jeho pádící tlapy. Cestou budeme překonat překážku zábavnou i nelehkou, ale nakonec, zajisté všechny cesty do Smetanky na moštík každého zavedou. Z odpoledne si dovolujeme upozornit na slavnostní utevření knihobudky, koncert, autorské čtení a řadu dalších podzimních radostí.

Den stromů

20.10.2015

Drakiáda

28.10.2015 Velmi krásné jsou podzimní stráně nad Polevskem, vítr vyhání sluníčko na jižní polokouli a nad hlavou se ženou armády divokých mraků. Opět Vás zveme na pohodové odpoledne plné dobré náklady, soutěží, horké čajdy a zejména pak na nebe plné třepotajících se draků.

Světýlkování

29.10.2015 Znáte zajisté to roční období klimaticky nejisté. Blíží se podzim pošmourný i strašidelný, kdy nad pohodu v teplíčku prostě není. Plamínky v dýničkách, pradávné příběhy i nádherné lampiónky přinášejí myšlenky příjemné, avšak často obestřené závojem tajemství a přesně toto Vám naše Světýlkování připraví. Takže neváhejte ani chvilku a zastavte se u nás na hodinku.

Události

Naši reportéři na IGS

03.10.2015 VE SKLARSKEM MUZEU v Novém Boru právě teď probíhá tisková konference k IGS 2015. V zelených tričkách dorazili i malí reportéři z DDM Smetanka Nový Bor

Úspěch stolního tenisu

02.10.2015 Oddíl stolního tenisu Smetanka Nový Bor se zúčastnil dvou krajských turnajů. A to v kategoriích mladších a starších žáků.
V obou případech jsme získali stříbrné medaile v kategorii dívek.
Starší žáci: Natálka Nikodýmová
Mladší žáci: Karolína Nováková
Přikládáme také foto, gratulujeme a mnoho elánu do dalších bojů velmi přejeme.

Zorientujte se v orientačním běhu ZŠ nám. Míru a ZŠ U Lesa

02.10.2015 Rána již bývají celkem mrazivá a trávníky se lesknou jinovatkou.
Žáci ZŠ nám. Míru a ZŠ U Lesa prožili se Smetankou dvě dopoledne, kdy se pořádně rozehřáli probíhajíc v našem parku nejednou křižovatkou.
Do videogalerie jsme o tom natočili pěkný dokument, najděte si čas a podívejte se na moment.

Již i běh přespolní se v naší video galerii prohání

23.09.2015
Ahoj, Ahoj,

Již i běh přespolní se na v naší galerii prohání.
Taktéž listina výsledková, zvídavému návštěvníkovi rozhodně se neschová.

Program DDM Smetanka na říjen 2015

22.09.2015
Nedá se nic dělat, nový školní rok se již zcela odbrzdil a společně s podzimem nás všechny barvami i školními úkoly zahltil.

Mnozí podzim za nejkrásnější roční období považují a proto se neváhejte podívat na akce, které ve Smetance připravují.