DDM Smetanka přeje všem léto plné zážitků

 

a dobrodružství :-)

 


Ve fotogalerii naleznete fotečky z některých již proběhlých letních táborů,

můžete prohlížet...   :) 

Slavnostní otevření modernizované prodejny v Novém Boru proběhlo v pondělí 16. června a těšilo se zájmu místních obyvatel. Slavnostní den doprovázel bohatý program pro děti i kulinářská nabídka a uskutečnila se také podpora pro místní Dům dětí a mládeže Smetanka. Celková částka vynesla padesát tisíc korun. 

Z každého nákupu nad 200 korun uskutečněného v pondělí 16. 6. putovalo 20 Kč pro místní Dům dětí a mládeže Smetanka. Celkem se díky nákupům zákazníků vybralo přes 21.000 Kč a společnost Lidl se rozhodla tuto částku navýšit na 50 tisíc Kč. Dům dětí a mládeže Smetanka chce peníze využít na nákup hracích prvků pro venkovní hřiště. 

„Každá finanční částka pro nás znamená velký přínos a dar od společnosti Lidl je skutečně velká pomoc. Finance použijeme na obnovu hřiště, které chceme realizovat o prázdninách,“ uvedla Olga Koutná, ředitelka DDM Smetanka. 

„Velmi nás těší, že můžeme přispět dobré věci v lokalitě, kde působíme. Dětem v Domu dětí a mládeže přejeme, aby jim nové prvky na hřišti sloužily k aktivnímu pohybu co nejdéle,“ dodala Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Symbolický šek na 50 000 Kč byl slavnostně předán ve čtvrtek 19. 6. 2014 přímo v Domě dětí a mládeže Smetanka v Novém Boru do rukou ředitelky Olgy Koutné. U předání samozřejmě nechyběly ani místní děti, které se už těší na nově vybavené hřiště. 

 


Kalendář
Sestavuji aktuální kalendář ...
LÉTO 2014

Nabídka

letních

TÁBORŮ :-)

Partneři