SEZNAM KROUŽKŮ


NA ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 


 ONLINE PŘIHLÁŠENÍ

 

 


 

Dobrý den rodiče, ahoj děti.

Jak jsme slíbili, tak se stalo. Právě nyní máte příležitost přihlásit se on-line na naše kroužky pro školní rok 2015/2016. Celou nabídku odkrýváme již nyní, abychom Vám ulehčili hektický začátek školního roku a mohli jste si vše dobře rozmyslet, naplánovat a zároveň mít jistotu, že na vybraném kroužku je volné místo. V naší nabídce naleznete všechny dlouhodobě oblíbené kroužky a taktéž jsme, na základě získané zpětné vazby, připravili i kroužky nové. Tu a tam ještě ladíme drobnosti (například cena), nebojte o všem víme a napravíme. U těchto kroužků však posečkejte s přihlášením.

Díky tomu, že se celý tým Smetanky pozvolna rozjíždí na letní tábory, budeme až do konce prázdnin akceptovat pouze on-line přihlášky a bezhotovostní platby. Přihlašovací systém je jednoduchý a věříme, že jej oceníte a vše se Vám v pohodlí domova podaří. Pokud by vznikly při práci přeci jen jakékoli potíže, bude pro Vás k dispozici

pomocník na telefonu [773 919 175], který Vám rád poradí a pomůže.

Pakliže se nyní obáváte toho, že tento technický pokrok bude příčinou zrušení tradičních zápisů, tak bychom Vás rádi touto cestou ujistili, že nikoli. Naopak na první dekádu září, již nyní chystáme dny otevřených dveří, které Vás provedou nově zrekonstruovanou Smetankou, naší zahradou a samozřejmě bude možnost přihlásit se do kroužků.

Přejeme Vám krásný zbytek školního roku a prima prázdniny, věříme, že Vás naše nabídka zaujme a i přestože nastává čas volna a relaxace tak občas mrkněte na náš web, neboť my se neukládáme k letnímu spánku a chystáme i další zajímavosti a překvapení. 

SEZNAM KROUŽKŮ


NA ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 


 ONLINE PŘIHLÁŠENÍ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKA

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

2015/2016

ONLINE PŘIHLÁŠKY

Kalendář
Sestavuji aktuální kalendář ...
Partneři